מכשירי פקס, מדפסות ופתרונות הדפסה

מידע מקצועי על מכשירי פקס, מדפסות משולבות  ועוד פתרונות הדפסה לחברות ולעסקים

שימוש בפקס

איזה מכשיר פקס כדאי לקנות כאשר שוקלים ובוחנים מספר אופציות של פתרונות הדפסה ופתרונות ניהול מסמכים בחברות?
” שלח לי את זה בפקס…” כמה פעמים בשבוע יוצא לכם לשמוע את המשפט הזה ? תודו שהרבה. ולמרות ששליחת דואר אלקטרוני היא הדרך השלטת והקלה כיום בעולמינו הממוחשב, עדיין לא נס לחיו של הפקס ובאמצעותו ניתן לשלוח מסמכים נאמנים למקור. פקס מיועד למי שזקוק לקבל מסמכים אמיתיים ולא וירטואליים ולכן שיטת המיילים עדיין לא מהווה תחליף במיוחד לאור העובדה שלא לכול אחד יש מדפסת בבית ואם אנו זקוקים לקבל נייר או מסמך חשוב ישירות לידינו, זוהי הדרך והיא אורכת בדיוק כמה שניות.
סוגים של מכונות פקס
כאמור, מכונת פקס היא מכונה חיונית ובמיוחד לבתי עסק אשר צריכים לשמור על קשר מתמיד עם הלקוחות וגורמים אחרים ולכן, רצוי שמכונת הפקס אשר נמצאת ברשותם תהיה אמינה וחיונית. מכונת פקס יכולה להיות גם רב שימושית וכיום ניתן למצוא מכונות פקס משולבות הכוללות גם מדפסת, מכונת צילום ,טלפון וסורק , אלו הן מכונות פקס פונקציונאליות אשר חוסכות לכן את הצורך לקנות כמה מכשירים במקביל. כיום , בשוק מכונות הפקס, קיימים שני סוגים עיקריים של מכונות פקס : פקס הפועל באמצעות לייזר ופקס הפועל באמצעות הזרקת דיו. הבחירה נתונה בידכם, אך שימו לב שמכשיר פקס לייזר מיועד למי שמקבל ושולח פקסים מרובים והיא מביאה לחיסכון בדיו.
פתרונות הדפסה נוספים לניהול הדפסות בחברות:
מכשיר פקס לייזר
מכשיר פקס לייזר מתאים יותר לבתי עסק ומשרדים המשתמשים בהרבה הדפסות. יש לקחת בחשבון שההדפסות אינן יוצאות חדות במיוחד, אך חדות המסמך איננה העניין העיקרי כאן. רוב העסקים זקוקים למכשירי פקס אשר מדפיסים בשחור לבן אך ישנן מכשירי לייזר צבעוניים, עלותן כמובן גבוהה יותר .
מכשיר פקס הזרקת דיו
מכשירי פקס אלה מתאימים מאוד לצרכן הביתי, כמות ההדפסה שלהן בזמן נתון קטנה יותר, אך איכות ההדפסה טובה וחדה יותר.
שימוש במדפסת משולבת לארגון 
מדפסת משולבת היא מכשיר אחד הכולל כמה פונקציות : פקס, סורק ומכונת צילום. מהירות שליחת וקבלת הפקס שלהן איטית יותר משל מכשיר פקס שאיננו משולב ואין אינן מומלצות למי שנדרש להרבה פקסים ומהירות השליחה מהווה לגביו שיקול מכריע.
השוק כיום משופע בשלל מכשירי פקס בעלי פונקציות שונות ובטווח מחירים נרחב. על כול אחד לערוך את שיקוליו האישיים ועל פיהם להגיע להחלטה הנכונה.

This entry was posted in הדפסה ודפוס. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

  • printing