מכונות דפוס בבית דפוס מקצועי

לא מעט נכתב ונאמר על השינויים שהביאה איתה הקדמה הטכנולוגית. ההשפעה שלה ניכרת בכל תחומי החיים, קטנים כגדולים. אחד התחומים שהושפעו יותר מאחרים היה תחום הדפוס על מרכיביו השונים. מדפסות איכותיות יותר מאפשרות הדפסה איכותית יותר גם במדפסת הביתית.

כשמדובר בהדפסה בכמויות גדולות, החדירה של הדפסה דיגיטלית הוזילה משמעותית את מחיריהם של ספרים, חוברות, עלונים ומוצרי דפוס אחרים. הנהנים העיקריים מכך הם דווקא עסקים בינוניים וקטנים, היכולים להפיק מוצרי דפוס שונים במחירים זולים יחסית. בעבר יכלו רק חברות גדולות, רווחיות ומבוססות להשתמש במוצרים כאלה.

היתרונות של דפוס מקצועי
למרות השינויים ולמרות האפשרויות שנפתחו בפני אנשים פרטיים, כמו גם בפני עסקים לביצוע הדפסה איכותית בעצמם, הדרך הטובה והיעילה ביותר להדפיס מוצרי פרסום שונים היא באמצעות בית דפוס מקצועי. בתי הדפוס האיכותיים קראו את השינויים בשוק. במקביל לחדירת המדפסות הביתיות החכמות רכשו אלה מכונות חדישות המשפרות פי כמה את איכויות ההדפסה ומביאות אותן לרמה ששום מדפסת ביתית איננה יכולה להגיע אליה.

ניתן למנות כמה יתרונות של הדפסה במכונות הדפוס המקצועיות של בתי דפוס על פני הדפסה במדפסות הביתיות:
איכות: כאמור, בתי הדפוס הצטיידו במכונות ששיפרו באופן מהותי את איכות ההדפסה. המדובר בחדות התמונה, בהפרדה בין צבעים ובמגוון סוגי הנייר ו/או המוצרים שעליהם ניתן להדפיס. במדפסת ביתית החדות לא יותר מסבירה, צבעים עלולים “להימרח” ולא ניתן להדפיס על כל סוגי הנייר, בוודאי לא על מוצרים אחרים.

מחיר: המדפסת הביתית מפיקה עמודים ודפים מודפסים במחיר אחיד, פחות או יותר. המחיר משתנה בין מדפסת לייזר למדפסת דיו אבל איננו משתנה ביחס לכמות הדפים. בבתי הדפוס המקצועיים איכות ההדפסה נשמרת ואילו המחיר עשוי לרדת מאד אם מדובר בכמויות גדולות.

מקצועיות: בתי דפוס איכותיים מעסיקים מעצבים ומומחים לגרפיקה. הדפסת לוחות שנה, שהם אמצעי שיווקי מקובל מאד, היא מלאכת מחשבת של אנשי מקצוע. ביצוע הדפסה באופן עצמאי לא רק שתפגום באיכות המוצר אלא עלולה לבלוט לעין ברמתה הירודה.

אמינות: בתי דפוס מקצועיים מבצעים את העבודה בצורה הטובה ביותר ובזמן קצוב מראש. זמני התגובה התקצרו מאד יחסית למה שהיה מקובל בעבר. כיום ניתן לבצע הדפסת הזמנות לאירועים בתוך ימים בודדים ולהפיק מוצרים איכותיים מאד. בעבר ארכה ההדפסה שבוע ויותר ומרבית ההזמנות דמו האחת לרעותה, כאשר אפילו הנוסח היה דומה.

בית דפוס מקצועי ומתן מענה איכותי לצרכים
תפקידו של עסק הוא לעשות כסף. לשם כך הוא צריך להשקיע משאבים בשיווק ומכירה של המוצרים או השירותים שהוא משווק. השקעה של זמן ומשאבים בעיצוב העלונים, לוחות השנה או כרטיסי הביקור איננו מקדם את העסק. מוטב למסור את אתה לאנשי מקצוע היכולים להפיק תוצאות איכותיות בזמן קצר ובמחירים סבירים.

טיפ – ניתן כיום להשיג מגוון מוצרי דפוס להזמנה און ליין ברשת ללא תשלום. אם בעבר היה עליכם להפיק הזמנות לימי הולדת אצל מארגן אירועים, כיום, תוכלו להזמין אותן חינם דרך הרשת באתרים המציעים שירותי זה.

המאמר באדיבות בית הדפוס האבאקארד – המתמחים בהדפסת כרטיסי ביקור

לאתר שלהם

http://www.haveacard.co.il/print-paper/

This entry was posted in הדפסה ודפוס. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

  • printing