סורקים בפורמט רחב

מניסיון אישי מביקורים בכל מיני מרכזי סטודיו לצילום, הבחנתי במגוון מכשירי אלקטרוניקה לצורכי צילום, הדפסה, עריכה, ארכיב ועוד. למרות שכל מטרתי בביקור היה רק לשלוח או לקבל פקס, כמובן שאם כל המטרה היא רק להתעסק עם פקסים ולצלם מסמכים – מספיק מכשיר אחד או שניים, שאר המכשירים הגדולים והמשוכללים שימשו בין היתר לעיבוד מידע, דפוס מתקדם ועוד מגוון אופציות שבחלק ניכר מהמקרים משרתים ארגונים וחברות שונות.

למה צריך סורקים בפורמט רחב
על ידי סורקים אלו ניתן להדפיס תוכן שנמצא בקובץ מחשב. כמו כן, סורקים אלו יכולים גם לשמש לצורך הדפסת מודעות רחוב גדולות (או קטנות) בכמויות גדולות ובצורה חסכונית. נקודה נוספת שכדאי לקחת בחשבון זה כל הנושא של שמירת המידע הארגוני, הרבה פעמים חברות רוצות לשמר מידע במערכות דיגיטליות על מנת לחסוך את הצורך לשמור מידע במחסנים. לשמירת מידע במחסנים יש הרבה חסרונות : ניהול המחסן דורש השקעה בשכירות המקום, איתור המידע מסובך, הדבר מצריך התעסקות וניקיון המחסן מדי פעם.

מאמר נוסף על שירותי חברת מפעיל -מאמר על מדפסות לייזר צבעוניות להדפסה בכמויות גדולות

 

This entry was posted in ציוד ועבודה. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

  • printing