חריטה על עץ

חריטה על עץ פופולארית מאוד בשנים האחרונות ומאפשרת הפקה של שלל אלמנטים ומוצרים שונים לרבות שלטים לבית, אלמנטים עיצוביים לבית, מתנות לאירועים נוספים ושלל מוצרים שונים. את החריטה ניתן לבצע באמצעים שונים ומגוונים לרבות חריטה ידנית, לייזר וכשירים טכנולוגיים נוספים המאפשרים חריטה על סוגים שונים של עץ.

חריטה ידנית

בעבר הלא רחוק, ואף גם בימינו, חריטה על עץ מתבצעת באופן ידני על ידי מומחים לחריטה על העץ. שימוש בסכינים ואמצעים נוספים מאפשר חריטה וגילוף של העץ בהתאם לדרישות הלקוח. כמו כן על החורט להיות מיומן ומקצועי במיוחד וזאת על מנת שיוכל לחרוט באופן מדויק על העץ. טעות קטנה עשויה להוביל לפגימה במוצר ולהתחלת תהליך החריטה מחדש.חריטה מכאנית

מכשירים טכנולוגיים מתקדמים מאפשרים חריטה על עץ באופן מדויק בהתאם לדרישותיו של הלקוח. מכשירים אלו עושים שימוש בסכינים ואמצעים חדים וחזקים נוספים המאפשרים חריטה על עץ. היתרונות הבולטים של מכשירים אלו הם הדיוק והיכולת להשתמש במכונות אלו גם לחריטה על אלמנטים נוספים כגון מתכון, פלסטיק ועוד.

חריטה בלייזר
מכשירי לייזר מתקדמים במיוחד מאפשרים חריטה על עץ באמצעות קרני לייזר מדויקות במיוחד. שילוב תוכנת מחשב מתקדמת משפר את הדיוק ומאפשר לחרוט כל דבר שרק נבחר לרבות ציורים, טקסט, תמונות ועוד. יתרון נוסף של חריטה על עץ באמצעות לייזר הוא אפשרות הצביעה אשר התווספה למכונות הלייזר ומאפשרת עיצוב של העץ למטרות שונות לרבות מתנות לכל אירוע המוכרות לנו יותר ויותר בשנים האחרונות.

חריטה בצבע
אחת ההמצאות של השנים האחרונות הפכה לפופולארית במיוחד- חריטה על עץ בצבע. אלמנט זה מאפשר לנו לחרוט על העץ ואף לצבוע לוחות עץ מעוצבים המאפשרים ייצור מתנות לכל אירוע. שעוני קיר, מסגרות לתמונות, מסגרות למראות ואלמנטים נוספים מיוצרים בשיטה זו והפכו פופולאריים במיוחד.

חריטה על עץ באמצעות לייזר הפכה למהפכה של ממש בשנים האחרונות על שלל אפשרויות לחריטה ועיצוב של עץ ולוחות עץ שונים. אופן החריטה אשר הולך ומתקדם מאפשר לנו כיום לחרוט באופן איכותי ויעיל על עץ כל אלמנט אשר נבחר עם צבע, ללא צבע, עם מסגרות, עם טקסט, ועם כל אלמנט שרק נבחר.

This entry was posted in ציוד ועבודה. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

  • printing