הדפסת צ’קים

הדפסת צ’קים – להרוויח גם בזמן שמשלמים
אחד מסימני ההיכר של כל עסק גדול ומצליח הוא פנקסי צ’קים עסקיים אשר מכילים עותקים של ההמחאות השונות שהעסק מוציא, מה שמקל על המעקב אחרי ההוצאות והופך אותו לפשוט יותר. מאחר וניהול חשבונות תקין מחייב מעקב אחרי כל המחאה ומאחר ויש קושי להיזכר על מה בדיוק הייתה ההוצאה אפילו אחרי שבועיים, שלא לדבר על סוף השנה, הדפסת צ’קים עסקיים הופכת חיונית יותר ויותר.

לאתר של חברת אינטרצק – הדפסת צ’קים לחברות ועסקים

http://www.intercheck.co.il/

נכון להיום עדיין לא הומצא תחליף להמחאות החתומות, למרות כל שיטות התשלום המתוחכמות הקיימות. גם בעתיד הנראה לעין יהיו כאלה שימשיכו להשתמש בהמחאות, פשוט כי זה נוח יותר. ואולם בניגוד גמור למה שהיה נהוג בעבר, הדפסת צ’קים איננה נחלתם של הבנקים לבדם וניתן להדפיס המחאות גם באמצעות בתי דפוס פרטיים המתמחים בנושא. ההמחאות מכילות את אותם הסממנים שמכילות ההמחאות המודפסות על ידי הבנקים אבל הן נראות הרבה יותר טוב והחשוב ביותר – המחיר עבור המחאה בודדת הוא זול מאד יחסית למחירים שהבנקים נוהגים לגבות.

הדפסת פנקסי צ’קים עושים עם חברת אינטר צ’ק

http://www.intercheck.co.il/

This entry was posted in הדפסה ודפוס. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

One Trackback

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

  • printing